Меню
Назад Работа » Обзоры товаров и услуг » 2020 » Март » 7

Mirrolet - Віконні ролети і жалюзі


Сьогодні для ефективного захисту приміщень від сонця не завжди використовують звичні тканинні штори. На їх заміну прийшли більш практичні і різноманітні віконні пристосування, як вертикальні і горизонтальні жалюзі, а також рулонні штори. При чому установка на пластикові вікна може здійснюватися і в офісі, і в квартирах, та на балконі.
В Україні купити ролети і жалюзі зовсім не складно. Багато компаній пропонують дані віконні системи за різними цінами. У нашій компанії «Мир ролет» ви можете купити віконні жалюзі та тканинні ролети і замовити монтаж в місті Київ та області. Виготовлення системи буде проходити з урахуванням розмірів вікон і ваших індивідуальних побажань.

Види і способи монтажу ролетів
Тканинні ролети, вони ж рулонні штори, надійно захищають приміщення від прямих сонячних променів і меблі від вигорання, вони допомагають створити приємне для людини освітлення. Завдяки широкому вибору кольорів тканин, ви можете підібрати для себе ідеальний варіант, який гармонійно впишеться в дизайн вашої кімнати.

Тканинні ролети мають такі основні переваги:

  • надійно захищають кімнату від палючого сонця;
  • великий вибір кольорів і типів тканин, які не вигоряють на сонці;
  • матеріал відштовхує пил;
  • ролети відмінно поєднуються з іншими віконними системами, як гардини або портьєри.
  • Установка рулонних штор на пластикове вікно може бути відкритою, закритою. Також установка ролетів може здійснюватися на раму вашого вікна, на стелю або стіну. Все залежить від вашого бажання і можливостей.


Види жалюзі і їх особливості
Жалюзі на пластикові вікна бувають різних видів і вони дуже популярні в офісах і квартирах. Вони можуть бути виготовлені з пластику, алюмінію, тканини, бамбука. Жалюзі представляють собою ряд ламелей, з'єднаних між собою нитками і керуються спеціальною тростиною.
Виготовлення жалюзі може здійснюватися з використанням одного матеріалу або декількох. Також, системи типу день і ніч являють собою чергування темної і світлої тканини, що дозволяє регулювати рівень освітлення в приміщенні.

Де шукати ролети і жалюзі за доступними цінами в місті Київ
Ціна на ролети і жалюзі на пластикові вікна будуть залежати від розміру, типу матеріалу, способу монтажу. Ви можете купити як готові системи, так і замовити конструкції індивідуального розміру і кольору. Годі казати, що кращі ціни на вироби в нашому інтернет-магазині «Мир ролет».

Комментариев пока нет. Будьте первым!
Задайте вопрос или поделитесь мнением с остальными.
Имя *:
Email *:
Код *: