Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » Стоматологія
Стоматологія
biflexx
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Може хтось недавно побував у стоматолога, скажіть приблизну вартість послуг. Ідеально було б якби дізнався які зараз розцінки у Львові. А то я в Києві навчаюсь і на ці вихідні не поїхав додому у Львів, а залишився в гуртожитку. Буду в рідному місті аж через тиждень. А тут мама подзвонила, вона у мене працює закордоном і давно не була дома, а тепер випала можливість приїхати. Але якраз потрібно сходити до стоматолога, не знаєте де краще це їй зробити, закордоном чи вже по приїзду в Україну?
kabarero
Рядовой

Так наскільки я знаю закордоном медицина краще розвинута і в стоматології використовуються новітні досягнення і технології. Так що напевне краще вашій мамі там на місці сходити в стоматологічну клініку. Хоча не знаю чи її страховка покриває такі витрати.
hbilusyak
Рядовой

Якщо її турбує зубний біль, то з візитом до стоматолога не варто затягувати, це можна зробити і закордоном. Але наскільки знаю що багато заробітчан спеціально повертаються додому, щоби навести порядок у роті. Покласти коронки чи зубні імпланти у нас виходить значно дешевше, а якість при цьому не страждає. Ось гляньте на перелік послуг та ціни у стоматологічній клініці Симетрика https://symmetrica.ua/
Сообщение отредактировал hbilusyak - Воскресенье, 01.03.2020, 10:10
ingatesel
Рядовой

Теж чула, що закордоном вартість послуг стоматолога оцінюється дуже дорого і на все страховки може не вистачити. Тому вашій мамі похід в стоматологію у рідному Львові обійдеться значно дешевше.
seoprofilu
Рядовой

Зараз по різному, може йти ціна від 500 грн за зуб до декількох тисяч, краще знайдіть в інтернеті номер і запитайте напряму
igorkrutdk
Сержант

Надо к доктору ходить хоть пару раз в год , вот тогда с зубами будет порядок .
dandaniel
Рядовой

Ох и дорого!
deget55436
Рядовой

Сейчас стоматологические услуги на высшем уровне и делают такое качественное протезирование зубов , что вообще не отличишь от своих натуральных! Наша бабушка утратила несколько зубов и ей пришлось сделать протезирование, обращались в клинику "Слален" https://slalen.ua/ru/page/services/prosthesis.html  , цены у них самые низкие и хорошее отношение к клиентам, а наша бабушка очень боязливая и не к каждому доктору готова идти.
Форумы || studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » Стоматологія
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: