Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » IT-новости » Зареєструвати домен ua
Зареєструвати домен ua
ignatbalaban
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Всім привіт, друзі, хочу купити та зареєструвати домен ua, може хтось підкаже як це робиться, скільки він коштує? Може хтось на цьому розуміється та напише покрокову інструкцію, то я був би дуже вдячний.
maksimgutovv
Рядовой

Я минулого року теж замислився, як зареєструвати домен ua, і з цього приводу багато покопався в інтернеті, почитав, подивився багато відео. Загалом складного нічого немає, вартість і умови можете, подивитись ось тут, наприклад https://rx-name.ua/domains/tld/ua Ну і якщо все влаштовує, то перевірте чи вільно доменне ім'я і можна подавати заявку на реєстрацію.
chimrovandrei
Рядовой

Просто введіть в гуглі "купити домен", і вибирайте який варіант та умови вам більше подобаються.  А там розберетеся, зазвичай все зрозуміло написано, я коли купував домен, теж багато дивився відео на ютуб.
ivanbizbiz
Рядовой

Всім привіт, хлопці, мені здається, якщо ви на цьому не розумієтесь, то простіше буде звернутись до професіоналів, які зроблять усе правильно. Я вважаю, що кожен повинен займатись своєю роботою.
grukoedov
Рядовой

Я з вами згодний.
Форумы || studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » IT-новости » Зареєструвати домен ua
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: