Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Проектний менеджмент
Проектний менеджмент
viktorovnauliana711
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Всіх вітаю, хто стикався з таким поняттям як проектний менеджмент, що це таке і з чим його їдять? Почула на тренінгу серед колег моєї галузі, виявляється, всі його активно використовують, одна я на окраїні товариства)
lapka
Рядовой

Взагалі дуже цікаво, я про це чую вперше. Люблю все нове, бо керівник із задоволенням впровадила б щось на пробу, а то у нас давно не було жодних ноу-хау) а без них жити нудно.
limareva09041996
Рядовой

Я думаю, що ви й самі розумієте, що в роботі все має бути в міру. Проектний менеджмент - дуже цікаве явище, почитати можна в інтернеті про нього, завдяки використанню можна погіршити роботу і досягти нових висот
la2217596
Рядовой

Привіт. Проектний менеджмент-це те, що використовується для досягнення чітко поставлених цілей. Детальніше з тим, що таке проетний менеджмент можна ознайомитися у Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/project_management.php тут все простими словами.
Саме завдяки сервісуробота з проектами і завданнями на вашому підприємстві, буде набагато простіше і точніше.
За кілька хвилин ви зможете розрахувати потрібний час для завершення будь-якого проекту.
Особисто для нашого підприємства це дуже зручно, тому як ми бачимо працездатність наших співробітників, і можемо заздалегідь спланувати час на виконання заявок від нових клієнтів.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Проектний менеджмент
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: