Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Чи користується хтось готовими домашніми завданнями?
Чи користується хтось готовими домашніми завданнями?
lazarevaemillia
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Добридень. Друзі, є тут батьки третьокласників, які навчаються за підручниками математики авторів Гісь, Філяк? Ви справляєтеся з домашніми завданнями? У нас виникли проблеми, хотілося б дізнатися, чи користується хтось готовими домашніми завданнями? І яким джерелам можна вірити?
timkasonya
Рядовой

У нас кожен день проблема з домашніми завданнями, і хто тільки ці програми пише. Доросла людина і то насилу, і не завжди зможе розібратися що до чого.
angelinatimoisna
Рядовой

У мене син вчиться в третьому класі і займається за цим підручником. Само собою, часом не справляємося, трапляються складні завдання. Як би я не була проти готових підказок, але іноді без них ніяк. Можете підглянути рішення з математики за 3 клас, авторів Гісь, Філяк на цьому сайті https://onegdz.com/3-klas....ma.html . Успiхiв у навчаннi!
miroshnickvera
Сержант

Мені завжди здавалося, що вчитися в школі було дуже важко, багато задавали, все складне. І тільки зараз, коли моя дочка пішла в школу, я зрозуміла, що в наш час все було набагато легше, ніж зараз.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Чи користується хтось готовими домашніми завданнями?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: