Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Де купити хостинг в Україні?
Де купити хостинг в Україні?
chimrovandrei
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Всім привіт, друзі, у мене є кілька магазинів автозапчастин, клієнтів у нас в принципі достатньо, але все ж хотілося б збільшити продажі. І ми з командою вирішили створити інтернет-магазин, всю технічну сторону на себе бере адміністратор магазину, а ось купити хостинг, доручили мені. Я в інтернеті знайшов, цю компанію, яка пропонує хостинг в Україні хто з ними працював, що можете сказати про них https://rx-name.ua/hosting
Сообщение отредактировал chimrovandrei - Понедельник, 04.10.2021, 21:29
maksimgutovv
Рядовой

Гарна ідея, коли у нашого магазину з'явився інтернет-сайт продажі набагато збільшились. Але вам потрібно буде найняти додатковий персонал, який буде займатися інтернет заявками та відправляти їх поштою.
ignatbalaban
Рядовой

У мене, коли був інтернет-магазин, я користувався послугами цієї компанії з приводу віртуального хостинга. У них до речі ціни на той час були найнижчі.
ivanbizbiz
Рядовой

Ну, не знаю, я б на вашому місці довірив би цю роботу професіоналам, кожен має займатися своєю справою. Тим паче, що це не так і просто самому створити сайт.
alex_cash
Рядовой

Чтобы выбрать надежный хостинг, советую для начала разобраться в его особенностях и преимуществах. В этом вам может помочь данная статья https://www.blackpantera.ru/article....chestva о vps сервере, на мой взгляд это оптимальный вариант хостинга для любого сайта.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Де купити хостинг в Україні?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: