Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Де можно зареєструвати домен ua?
Де можно зареєструвати домен ua?
ivanbizbiz
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Всім привіт, друзі, в мене є декілька магазинів автозапчастин, і я вирішив зробити сайт нашого магазина, щоб клієнти могли онлайн подивитись і замовити запчастини які їм потрібні. Підкажіть, будь ласка, де можна купити домен ua?
ignatbalaban
Рядовой

Мені здається це не так легко зробити самому, якщо ви в цьому мало що розумієте. Краще вже вам звернутись до фахівців, які професійно займаються розробкою сайтів.
velerysv
Рядовой

Доброго вечора, хлопці, а ви взагалі знаєте що замовити сайт у фахівців коштує не дешево? Краще вже спробуйте самі зробити, тим більше, що нічого складного в цьому немає. Завантажте собі Вордпрес і на ньому створюйте сайт, приклади можна подивитись в інтернеті. В такому випадку, вам треба буде купити лише хостинг і домен. А  зареєструвати домен ua, можна тут https://rx-name.ua/domains/tld/ua
chimrovandrei
Рядовой

Не зрозумію, а що домен обов'язково купувати? Можна ж і безплатно його зробити. Чи я щось не розумію, не знав що вони так дорого коштують? Буду радий якщо мені хтось пояснить...)))
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Де можно зареєструвати домен ua?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: