Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Може мені хтось підказати.
Може мені хтось підказати.
Михайлина
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline

Моя донька вчитися в п'ятому класі й зараз нам треба знайти підручник ГДЗ із зарубіжної літератури. Але як виявилося купити такий підручник не так і просто. Може підкажіть, куди краще звернутися з таким питанням в Україні.
Manyashechka
Сержант

Так зараз вже весна і скоро вже кінець року. Навіщо купувати підручник для п'ятого класу. Чи не простіше в бібліотеці знайти таку книгу, а купити вже для 6 класу.
beatricebella
Сержант

Ну вчитися треба в будь-який час, і якщо такий підручник потрібен для освіти вашої дитини, то вам обов'язково потрібно його придбати.
dandaniel
Сержант

Якщо вам потрібен підручник ГДЗ по зарубіжній літературі за 5 клас, то раджу вам подивитися ось цю інформацію https://u.to/DUIdGw Думаю, що у них є саме такі підручники, як вам треба. Подивіться, вивчіть інформацію, думаю, це те, що ви шукали. Одже дитина повинна вирости грамотною людиною і знайти достойне месце в житті.
Сообщение отредактировал dandaniel - Воскресенье, 07.03.2021, 21:06
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Може мені хтось підказати.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: