Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Реставрація ванни у Тернопілі?
Реставрація ванни у Тернопілі?
maksimdubovik84
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Усім привіт. Жінка вже цілий місяць каже, щоб я замовив реставрацію нашої старої ванни. Нову купувати дуже дорого. Та чи роблять реставрацію ванни у місті Тернопіль? Хтось зможе мені підказати?
4tokakkogda
Рядовой

Місто немаленьке тому не думаю що знайти фахівців з реставрації ванни буде складно, особливо якщо скористатися інтернетом, тоді взагалі ніяких проблем виникнути не повинно.
fwjkgehwh
Рядовой

Доброго ранку! Я теж з Тернополя, і з цього міста нікуди переїжджати не збираюся, тому що він мені дуже подобається. Придбав собі квартиру і ось займаюся ремонтом, у ванній кімнаті було багато роботи. Потребували реставрації ванни, добре що мені знайомий порадив хлопців - https://remontuk.com/restavratsiya-vann-ternopil/ з Тернополя які займаються професійною реставрацією ванни, по часу це зайняло небагато, результатом я залишився більш ніж задоволений.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Реставрація ванни у Тернопілі?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: