Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Магазини дитячого одягу
Магазини дитячого одягу
dianalapyxova
Сержант
Награды: 0
Статус: Offline

Привіт народ, поділіться пліз контактами хороших інтернет магазинів дитячих речей або де ви найчастіше замовляєте. Для мене головний критерій це якість речей, тому що дочка алергетик і не комфортно себе почуває в синтетичних речах, а часом навіть з'являється висип на тілі
Сообщение отредактировал dianalapyxova - Среда, 10.02.2021, 22:17
simaverona
Рядовой

Аналогічно, шукаю завжди одяг і насамперед дивлюся на склад, якщо кофта дуже стильна і крута, а на етикетці квазано, що великий відсоток синтетики, то ніколи не візьму. Найчастіше  стала замовляти речі з американських сайтів, Некст, H&M у цих брендів завжди якість на висоті
mbelousova07
Рядовой

Мені здається зараз чисто натуральних речей ніде не знайдеш, на етикетці за складом може бути написано 100% бавовна, котон, але за  все одно є різні синтетичні домішки.
ufimovaanecka
Рядовой

Я раніше теж часто замовляла дитячі речі з китайських сайтів, з американських, речі польських брендів, але потім вирішила, що у нас є теж гідні торгові марки дитячого одягу. Наприклад Бембі, Немає раз замовляла і якістю залишалася задоволена. Також є Хмельницький сайт, у них хороший асортимент дитячого одягу і пошито все якісно з натуральних гіпоалергенних тканин  https://super-kids.com.ua/uk....golfy-2
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » Магазини дитячого одягу
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: