Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » житло в Івано-Франківську
житло в Івано-Франківську
guzalexsandr81
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Привіт, форумчани. Нашу сім'ю цікавить придбання житла у Івано-Франківську, поки що прицінюємося, но бажання є і воно досить велике. Може хтось знає, де можна проконсультуватися по цьому питанні.
sheludkosvtl
Рядовой

Ну, я думаю, що це вам вже на місці треба шукати, скористатися, наприклад, сарафанним радіо, якщо у вас є знайомі чи родичі у Франківську, то це зроблена половина справи. Ну а якщо нема, то на ОЛХі можна знайти риелтора, хоча це звісно ризик.
guzalexsandr81
Рядовой

Нажаль у нас нема близьких знайомих чи родичів, тому прийдеться шукати так самотужки, тому через форум інформацію я і шукаю, а просто риелтор з інтернета це теж не вихід, як ви і сказали то ризик.
ekaterina_suhova11
Рядовой

Я не думаю, що риелторська контора це єдиний варіант для придбання квартири, якщо вам потрібна квартира вторинного фонду, то на тому ж ОЛХі багато об'яв про продаж житла, а от якщо вас цікавить новобудова, то краще напряму звернутися до забудовника. У нас невеличка квартира у ЖК Листопад від БК Вертикаль - https://vertykal.ua/projects/
margarita_tokach
Рядовой

Багато об'яв не тільки на сайті ОЛХ, ще є прекрасний сайт під назвою RIA , розділ для купілі-продажу нерухомості називається DomRia, пошукайте у них.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » житло в Івано-Франківську
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: