Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » утеплення підлоги
утеплення підлоги
rozenkoalla94
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Привіт, форумчани. Підкажіть чим можно утеплити підлогу в квартирі? Придбали стару занедбану квартиру, звісно будемо робити капітальний ремонт в тому числі і реконструкцію підлоги.
kiril_timoshenco
Рядовой

Так там треба дивитися що то взагалі за дім - сталінка, хрущевка, чешка, панельний він чи з цегли. І вже виходячі з цього вибирати будівельні матеріали в тому числі і вид утеплення, мені особисто  подобається варіант -  підлога з підігрівом.
rozenkoalla94
Рядовой

Я не зовсім в цих питаннях розбираюся, але можу сказати що дім цегляний, з високими стелями і великими вікнами. Ми до речі плануємо зробити в великій кімнаті французьке вікно і тому утеплення повинно бути якісним, щоб не було прохолодно.
netrebkotrs
Рядовой

Підлогу можно  утеплити мінеральною ватою, там плити різної товщіни і підібрати відповідний важко не буде. Цей матеріал екологічний і його спокійно можно використовувати для внутрішнього утеплення. Я його замовляв на сайті Пан Тепло, та же ж можно проконсультуватися - https://panteplo.com.ua/
nikita_sokolov603
Рядовой

Якщо ви вже остаточно вирішили установити саме французьке вікно, то треба обов'язково шукати якісні енергоефективні віконні блоки і я би подумав про підлоги з підігрівом, бо взимку може бути холодно.
JagerJack
Рядовой

Я можу порадити обовязково ставити собі теплу підлогу, це один із найкращих винаходів на мою думку, але багато людей не знають де краще замовити собі теплу підлогу, я раджу у фірмі rem-group , це справжні професіонали, допомогли, підібрали и зробили на найвищому рівні https://rem-group.net/ru і тепер у мене є гарна та тепла підлога, що наповнює мою оселю теплом та затишком!
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » утеплення підлоги
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: