Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » шукаю велику коробку під торт
шукаю велику коробку під торт
rozenkoalla94
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Привіт, форумчани. Є таке питання - де можно замовити велику тортівницю з кришкою, або високу  коробку для торта. Планую зробити великий двоярусний торт для племінника, але не знаю як його потім траспортувати.
sheludkosvtl
Рядовой

Так а шо тут думати, візьміть просту велику картонну коробку з магазинів, можна купити, а то й просто попросити в продавців, вони їх все одно викидають. Я декілька разів, так вже робила, тортики доїхали нормально.
rozenkoalla94
Рядовой

Якби торт був не високим, то можна було просто у коробку покласти, але в ньому буде, як мінімум два яруси, хотілося б і вище зробити, але боюся, що на два тару не зможу знайти.
dashkovaktr
Рядовой

Добрий день, я нещодавно купувала велику тортівницю, на сайті інтернет-магазину Тортіно, вона велика та зручна для переносу тортів, але в каталозі я бачила коробку для високих тортів, вона акуратна та прозора, подивіться може підійде. Ось адреса сайту -  https://tortino.com.ua/product....vyrobiv
privalovandg
Рядовой

Знайдіть інтернет магазин Рай Кондитера, у них великий вибір кондитерських товарів, упаковки в них багато, великі коробки для двух-трьох ярусних тортиків в них точно були.
kvoronina647
Рядовой

Вы даже можете заказать подарочную коробку по своему дизайну! На сайте полиграфии https://www.printgift.pro/ есть крутейший онлайн-конструктор - можете выбрать размер, расцветку, дизайн и форму по своему вкусу. Это очень удобно!
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » шукаю велику коробку під торт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: