Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » Порада з приводу подарунка для дитини
Порада з приводу подарунка для дитини
PolinaKyz
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Мені потрібна порада з приводу подарунка для 2 річної дитини, дівчинки. Запросили на день народження і я тепер спантеличена подарунком, у мене своїх дітей немає тому я навіть не в курсі модних дитячих новинок і взагалі що буде цікаво дівчинки такого віку, тому дуже сподіваюся на ваші поради
Сообщение отредактировал PolinaKyz - Среда, 09.06.2021, 07:28
dianalapyxova
Сержант

У 2 роки дівчинка вже дуже самостійна і активна, наслідує дорослим і вже проявляє інтерес до своєї зовнішності, тому і подарунки потрібно вибирати орієнтуючись на її потреби та інтереси. Думаю що дівчинці можна купити ляльку-пупса з різними аксесуарами для нього, коляску, дитячу кухню і посудку. Можна ще вибрати щось для розвитку моторики і мислення.
fionafilono
Сержант

Я вам раджу для початку проконсультуватися з мамою дитини, вона напевно вам подасть ідею, адже знає краще інтереси і бажання своєї дитини. Я не знаю, на яку суму ви розраховуєте зробити подарунок, але знаю, що дуже бажаним подарунком буде інтерактивна іграшка Розумний щеня, він допоможе вивчити частини тіла, алфавіт, цифри
ufimovaanecka
Рядовой

Можна придбати конструктор з дерев'яних деталей, така іграшка буде розвивати сприйняття кольору, дрібну моторику рук, логічне мислення, дитина запам'ятає назву фігур і кольорів. Загалом іграшка дуже корисна для малюка. Ще в цьому віці дитина дуже рухлива і можна купити дитячий біговел, це той же велосипед, але тільки він йде без педалей. Дитині буде цікаво на ньому бігати і також розвивається відчуття рівноваги. Можете на цьому сайті подивитися різні варіанти такого дитячого транспорту https://ipopokids.ua/category/bihovely
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » Порада з приводу подарунка для дитини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: