Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » І я вже не соромлюся (Туалет)
І я вже не соромлюся
snejanadrochuk
Рядовой
Награды: 1
Статус: Offline

У мене була подібна проблема з походом в туалет і була вона пов'язана з неприємним запахом. А саме, після мене залишався неприємний запах, як я покакать. І найжахливіше те, що освіжувачі повітря допомагали тільки на час. З такою проблемою я могла сходити в туалет по великому тільки вдома. На роботі або наприклад в ресторані або кафе - не в якому разі. Коротше вирішити проблему мені допомогло засіб Піш-Піш. Його потрібно 2 рази побризкати в унітаз і ніякого запаху! Дуже зручно. Навіть можна на роботу взяти, флакон компактний. Тепер у мене немає ні страху ні комплексу перед вбиральні. Всім міцного здоров'я і добра.
mihaildoro19
Рядовой
Награды: 0

Цитата snejanadrochuk ()
засіб Піш-Піш. Його потрібно 2 рази побризкати в унітаз і ніякого запаху! Дуже зручно.
Добрый день. Я очень хорошо вас понимаю, поскольку у меня точно такая же ситуация как у вас. Скажите пожалуйста где можно приобрести такой спрей? Или дайте ссылку на сайт, пожалуйста.
holodtimur1990
Рядовой

Цитата mihaildoro19 ()
Добрый день. Я очень хорошо вас понимаю, поскольку у меня точно такая же ситуация как у вас. Скажите пожалуйста где можно приобрести такой спрей? Или дайте ссылку на сайт, пожалуйста.
 Отличная штука Psh Psh. Я уже давно купила и вовсю пользуюсь. Работает именно так, как указано в описании. Я в инстаграме нашла @pshpsh. И гуглится легко. На сайте вроде как даже немного дешевле можно купить.
snejanadrochuk
Рядовой
Награды: 1

Цитата mihaildoro19 ()
Я очень хорошо вас понимаю, поскольку у меня точно такая же ситуация как у вас. Скажите пожалуйста где можно приобрести такой спрей? Или дайте ссылку на сайт, пожалуйста.
Можна купити в Інстаграме @pshpsh. Також на оф сайті, по першій посиланням Гуглі. Або зайдіть на Розетку і замовте там. Через її ви будите захищені від підробок і посилка буде застрахована. Я завжди так роблю. У звичайних магазинах парфумерії я ще не зустрічала Psh-psh. Якщо хто зустріне, то повідомте будь ласка.Від себе можу додати, користуюся спреєм вже давно і мені дуже подобається. Навіть не знаю, як я раніше без нього обходилася ...
va0508540383
Рядовой

Да действительно, PSH-PSH классная штука. Я в Розетке покупал за 350 грн. Полностью оправданная цена, если включить во внимание тот факт, на сколько ее хватает. У меня были некоторые затруднения с походом в туалет по большому вне дома. И связано это было напрямую с запахом. Неудобная ситуация, скажу я вам. Но решилась она очень просто, чему я очень рад!
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » І я вже не соромлюся (Туалет)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: