Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » запчастини
запчастини
pavel_kupriy
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Друзі, є питання де ви закупаєте автомобільні запчастини, в батька машина барахлить, збираємося робити капітальний ремонт, треба знайти магазини, що торгують деталями, щоб поскоренькому замовити, ну і звістно щоб не дуже дорого було.
anatoliy_zalohs
Рядовой

Якщо автомобіль не новий, то шукайте на авторинках, та барахолках, там теж можна знайти деталі, особливо це стосується ще автівок ще радянських часів, в мене знайомий займається реставрацією мотоциклів і саме в таких місцях знахотить потрібні деталі.
pavel_kupriy
Рядовой

В батька не настільки стара машина ))) нам просто ремонт потрібен, а не повна реставрація. Машинка не нова але це іномарка і тому  приходиться шукати в магазинах, є ще Пром або Розетка, але може ще якісь місця є про які ми не знаємо.
guzalexsandr81
Рядовой

Я нещодавно купував літню гуму на сайті інтернет магазина Shiny&Diski, ціни прийнятні і якість добра, є брендові шини, а є зовсім бюджетні моделі, ще  там ще продають масла і диски на колеса, я їх правда не купував і за якість нічого сказати не можу. Якщо вам потрібна така інформація, то от посилання на їх офіційний сайт -  https://shiny-diski.com.ua/uk/tires/summer
chimrovandrei
Рядовой

На авторынке можно купить различные запчасти, смотря что вам нужно
mukolachervinko1987
Рядовой

Если нужно купить запчасти для автомобиля, тогда вам стоит посмотреть в специализированном магазине exist.ua. Магазин на рынке не первый год, поэтому знаю что от них хотят клиенты, тут хороший выбор запчастей, цены разумные и товар весь есть в наличии, на доставку долго ждать не придётся. Я когда менял задний бампер в своем Фольксвагене, то заказывал его именно тут  https://exist.ua/zadnije....1-13951 .
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » запчастини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: