Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » Відбілювання зубів
Відбілювання зубів
ingatesel
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Скажіть, а ви коли-небудь проходили процедуру хімічного відбілювання зубів? Як саме вона проходить і чи не боляче це? Сестра зателефонувала, що скоро повертається у Львів додому, працює в міжнародній фірмі перекладачем, і попросила, щоб я записала її на таку процедуру. Я якраз зараз теж дома, в універі канікули, але навіть не знаю які стоматології у нас в місті можуть допомогти з цим питанням.
hbilusyak
Рядовой

Не чув про такі процедури, але мені здається, що люба приватна стоматологія мала б їх надавати. Щоб не ходити по Львову та не заходити в кожну клініку, простіше буде знайти інформацію на їх сайтах. Ось наприклад інформація про хімічне та інші види відбілювання зубів у клініці Симетрика https://symmetrica.ua/poslugy-ta-tsiny/vidbilyuvannya/
martusyai
Рядовой

Я користуюся тільки відбілюючою зубною пастою, мені підходить, адже від природи маю емаль білого кольору. Також не зловживаю кавою та чаєм, щоб не втратити білосніжну посмішку.
bjrislava
Рядовой

А хіба така процедура не шкідлива? Мені здається, що всі методи відбілювання зубів негативно впливають на емаль, вона стає значно тоншою. Це може призвести до карієсу. Тому я вибираю здорові зуби, хоч і не білосніжні, а відтінку слонової кістки.
irasys
Рядовой

Существует много способов отбелить зубы - от отбеливающих зубных паст и других продуктов, которые могут удалить значительную часть поверхностного окрашивания за достаточно небольшую плату, к дорогому отбеливания с активацией светом в кабинете стоматолога, что может дать очень заметные результаты.
Хорошие средства для отбеливания зубов rоzetka.com.ua/sredstva-dlya-otbelivaniya-zubov/c4658180
Сообщение отредактировал irasys - Среда, 25.03.2020, 13:45
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Полезные советы » Відбілювання зубів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: