Меню
Назад Работа » Обзоры товаров и услуг » 2019 » Март » 4

Використання мототрактора з навісним обладнанням


Мототрактора - неймовірно популярна сільгосптехніка. Вона доступна, малогабаритна, її зручно перевозити на великі відстані за допомогою класичного автомобільного причепа і розміщувати в гаражі. По-справжньому розкрити потенціал трактора можна з навісним обладнанням. Працювати з ним легко: достатньо правильно його під'єднати.

Навісне обладнання для мототрактора представлено сьогодні в величезному асортименті: Десятки додаткових інструментів призначені для виконання самих різних цілей. Розглянемо докладніше.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ РОБОТИ В ПОЛЕ

Для сезонних робіт в полі передбачено колосальну кількість навісного обладнання:https://motokosmos.com.ua/mototraktora
Картоплесаджалки і картофелекопатели;плуги;борона;підгортачі;обприскувачі;культиватори;Сівалки і ін.З таким набором ви без проблем зможете висаджувати різноманітні овочі і засівати територію зерном. Примітно, що на це знадобиться якихось кілька годин, а не днів, як би це було з ручною працею.
Також мототрактора дозволяють більш ефективно обробляти грунт. Добре, якщо ваш пристрій передбачений плаваючий режим гідравліки. З ним, наприклад, плуг буде працювати набагато краще, ретельніше орючи землю. Теж саме стосується окучувач і культиваторів.

ДЛЯ садово-паркових робіт

Дивно, але мототрактор корисний не тільки в поле, а й в саду, парку, присадибної території. Наприклад, ви без проблем зможете працювати роторними косарками, прибирати зайву траву, дрібні чагарники, позбавлятися від дрібних гілок і сміття.
Також мототрактора, оснащені лопатою-відвалом, щіткою або снегоуборщиком ефективно справляються зі снігом. Завдяки своїм малим габаритам, вони не чіпляють об'єкти інфраструктури, дерева та інші дрібниці, що знаходяться на території.
Таким чином, навісне обладнання для мототрактора обов'язково, якщо ви бажаєте дійсно отримати ефективну і дієву техніку для своїх інтересів.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ мотоблока і мототрактора

Головна відмінність агрегатів - конструкція. Перш за все, вісь: у мотоблока вона одна, у мототрактора - дві (нерідко регульовані для зручності роботи). Таким чином, мототрактор має більш габаритні розміри.
Ще одна помітна відмінність - двигун. Мотоблоки не оснащуються моторами, потужністю більше 10 л. с. У свою чергу, мототрактор може вміщати в себе від 12 до 24 л. с., видаючи кращу продуктивність і ефективність.
Варто зазначити, що перевагами володіє як одна, так і інша техніка. Мотоблок зручніше зберігати в гаражі і простіше перевозити, але мототрактор може впоратися з більш складними завданнями і масштабами території.

Комментариев пока нет. Будьте первым!
Задайте вопрос или поделитесь мнением с остальными.
Имя *:
Email *:
Код *: