Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || Studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » Модернізація квартири.
Модернізація квартири.
qwentys
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Нащодавно переїхали в нову квартиру. Тут поки що нічого немає, оскільки це новобудова. По-трошки збираємо все необхідне. Що порадите взяти в першу чергу? Меблі перевезли зі старого будинку, як власне і кухонні прилади.
Сообщение отредактировал qwentys - Суббота, 21.04.2018, 13:22
ingboy
Рядовой

Я б для початку обвішав квартиру картинами ну і зелені всякої накупив. Страшно не люблю, коли в квартирі наче в морзі - голі стіни і ні єдиного вазоночка.
Jeck_Daniels
Рядовой

Пам'ятаю як після весілля так само облаштовувались, напевно один з самих приємних моментів в житті, адже ми як мурашки все що тільки можна було тарабанили до хати) В якийсь момент навіть впіймали себе на думці, що речей забагато і пора їх назад роздавати хахах. Думаю основним все ж повинні бути ліжка та кухня, а вже якщо це є, то інше не страшно. Вибирайте по необхідності, мені до прикладу для роботи конче потрібен був комп'ютер і тому, перше в що ми вклали серйозну суму - був ПК. Дружина ж у мене займається в фітнес-залі і їй треба постійно слідкувати за своєю фігурою, тому вона вимусила десь через місяць купити новеньку вагу - https://allo.ua/napol-nye-vesy/smart_upravlenie-est/ і спортивне знаряддя. Якщо пам'ять не зраджує, десь рік нам знадобився, щоб повністю все купити до дому і жити звичайним сімейним життям ( включаючи автівку і невеличку ділянку за містом ).
Сообщение отредактировал Jeck_Daniels - Суббота, 21.04.2018, 16:26
podvalnyi196924
Рядовой

Главное чтоб телевизор был и спать  было где.
proninhome91
Рядовой

Цитата podvalnyi196924 ()
Главное чтоб телевизор был и спать  было где.
А как же покушать? Тоже дело важное, а вообще на самом деле переезд дело сложное.
Мы вот тоже в Одессу где-то около годика назад переехали - нормальный город, со своими достоинствами и недостатками. Кто хочет к нам, почитайте вот на http://odessamedia.net сначала о новостях и событиях, а потом уже сами решайте.
Ничем не хуже и не лучше чем везде, вот только море есть  smile
aneykaafonicheva84
Рядовой

Не зря говорят - "один переезд равняется трём пожарам" smile
Форумы || Studentur.com.ua » Новости Украины » Украина сегодня » Модернізація квартири.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: