Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || Studentur.com.ua » Женский форум » Спортивный магазин » День народження чоловіка
День народження чоловіка
veramarininaa
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Всім привіт, мій чоловік захоплюється велосипедним спортом, часто їздить з друзями по вихідних. У нього скоро день народження і думаю що-небудь подарувати йому по темі, а що не знаю і питати у нього не хочу щоб не зіпсувати сюрприз. Порадьте, що велосипедисти можна подарувати.
borunowair
Сержант

Та що завгодно, швидше за все інструменти у нього є і насос теж, може що з амуніції.
kosmoslb426
Рядовой

Автор, краще тихенько подивіться, що у нього є в гаражі поруч з велосипедом або може шолом купите хороший. Я в минулому році купував своєму другу шолом. Я вам раджу подивіться на цьому сайті https://megazakaz.com/ua/ebay , я тут постійно купую різні речи. А краще краще делікатно запитайте що йому хотілося б.
sasharivantev
Рядовой

Чому ви вирішили дарувати саме щось з його захоплення. Адже зазвичай такі велосипедні аксесуари дуже дорогі, та і людина сама знає, що конкретно він хоче, ви просто можете не догодити.
egorlastoch
Рядовой

Краще купіть йому шолом і велокуртку під колір велосипеда, а ще й перчатки не завадять, навіть якщо у нього вони є, будуть ще.
lanneralupanova
Рядовой

Мой муж есть поклонником техники APPLE. Есть идея ему подарить MacBook Air 2018 года или MacBook Pro.
Знаю, он всегда мечтал о MacBookе.
Форумы || Studentur.com.ua » Женский форум » Спортивный магазин » День народження чоловіка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: