Меню
Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS

• Страница 1 из 1
  • 1
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » люстри
люстри
netrebkotrs
Рядовой
Награды: 0
Статус: Offline

Добрий вечір, форумчани. Планую в цьому році ремонт кухні, жінка хоче натяжні стелі, я в принципі не проти, але є маленьке але - люстри, підкажіть де придбати світильники "під" натяжні стелі?
anzhela_yaroshenko
Рядовой

А що для натяжних стель повинні бути якісь особлисі люстри? Просвітить будь ласка, бо я теж подуму. Про такі стелі в вітальні, а може воно того не варте, якщо там ще й світильники інші потрібні.
netrebkotrs
Рядовой

Нема нічого особливо страшного в тих люстрах, просто треба обов'язково враховувати довжину кріплення лампи, щоб не була закоротка і те що лампи нагріваються і це може теж пошкодити плівку.
ekaterina_suhova11
Рядовой

Спеціальні світильники для натіжних стель, багато в каталозі інтернет магазину Світлячок, я там нещодавно замовляла прекрасну люстру, до того ж вона світлодіодна і не гріється завсім. Коштувала не дуже дорого, якість добра. Ось посилання -  https://xn--4-ctbjvdtqk2j.com.ua/ua/ljustry-dlja-natjazhnyh-potolkov/
sheludkosvtl
Рядовой

Як на мене то самий найкращій вибір світильників взагалі тільки в магазині Бріллє, вони на ринку освітлювальних приборів дуже давно і ціни в них прийнятні і якість гідна.
Форумы || studentur.com.ua » Женский форум » Разное, всякое, флудилка » люстри
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: